Le Piknikas x Laukais

Jei gamta ir moteris sudėtų vasarą į vieną nuotrauką, ji galėtų atrodyti maždaug taip. Patyliukais raibuliuojantis ežeras ir auksinės vakaro saulės nušviestas lieptas, – toks būtų gamtos darbas. O moteris, įkvėpta gamtos, pratęstų romantišku pikniku, kažkur iš plokštelės skambant 80-ųjų džiazo natoms. Tokiai progai reikia pasipuošti, bet taip lengvai ir subtiliai, kaip moko mus gamta.

LRT Labame ryte

Labas rytas, Lietuva!

Kaip pasiruošti piknikui?

Apie tai laidoje drauge su Justinu Jaručiu bei Richardu Jonaičiu.

Mano mintys, idėjos bei patarimai lrytas.lt dienraščio straipsnyje.

Kaip pasiruošti piknikui su vaikais?

"Afternoon tea party" dekoras podcaste

"Dar tos čia"

Paskutinis merginų podcastas 🤎

https://www.youtube.com/watch?v=Uc46grItUcg

TV3 laidoje "Maisto kelias"

Kulinarinė kelionė - piknikas laidoje "Maisto kelias" kartu su Renatos ir Deivio Norvilų šeima.

Po vieną mes ne kariai. Kartu mes darome dalykus.

Tačiau idėjų nešiotojais galime būti ir po vieną! Visi mes žinome kompaniją VINTED ! Nuotraukose - piknikas Vinted kolektyvui. Ne tiesiog piknikas, o jų pietų pertrauka miške, tarp atliekų rinkimo. Jų kolektyvas atvyko padėti išvalyti miško nuo to, ką jame palieka kiti: pradedant buitinėmis atliekomis, baigiant padangomis, čiužiniais ir visa kuo, ko niekas neturėtų vežti į mišką “išmetimui”. Puiki iniciatyva! Kartu jie surinko daugybę didžiulių maišų atliekų vos per kelias valandas. Pertraukos metu atsikvėpė ir papiknikavo: pasimėgavo saule, mišku, pokalbiais bei skoniais! Kartu buvo ir VMU girininkai, kurie su malonumu laukia tokių iniciatyvų!

Palikime miškus tokius, į kokius norime sugrįžti.

Karalienės Mortos mokykla

Piknikas Karalienės Mortos mokykloje

Vieną karštą vasaros popietę, prieš pat pasibeldžiant rugsėjo 1-ajai, mokyklos mokytojai ir vadovai pasirinko vasarišką, lengvą ir jaukų susitikimo formatą.